Zajistit účet proti krádeži

Zde najdete odpovědi na nejčastejš kladené otázky.
Prosím nahlédněte napřed sem, než napíšete novou otázku do fóra!

Moderátor: bartrand

Zamčeno
joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Zajistit účet proti krádeži

Příspěvek od joshlukas » Stř 26. Zář 2012, 16:24

V poslední době se hromadí hlášení, že byly ukradené zahrady. Aby se tohle nestalo, tak prosím volte vždy pevné hesla jako například: Q€tZa!dEgUATemA7a

Jisté hesla se vždy skládají z číslic, kombinace velkého a malého písma, tak jako speciální znaky jako vykřičník, otazník atd. K tomu by mělo být dobré heslo nejméně 8 znaků dlouhé. Existuje mnoho stránek na webu, kde se můžete podívat a zkontrolovat jistotu hesla. Třeba na stránkách:

Kód: Vybrat vše

howsecureismypassword tečka net
passwordmeter tečka com
V případě hesla Q€tZa!dEgUATemA7a potřebuje dnešní, jednoduchý počítač kolem 931 biliónů roků než toto heslo s metodou brute-force uhodne. Samozřejmě existují i novější a efektivnější metody které toto velké číslo zrelativizují. Dnešní technika je tak daleko, že hesla které zní pro člověka komplikovaně, pro počítač není problém uhodnout během milisekund. Upjers neručil, neručí a nebude ručit za ztrátu účtu nedbalým vytvořením hesla a za možně vyskytující škody!!!
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Zamčeno

Vrátit se na “Často kladené otázky”