Portál - Přihlášení do hry

Zde najdete odpovědi na nejčastejš kladené otázky.
Prosím nahlédněte napřed sem, než napíšete novou otázku do fóra!

Moderátor: bartrand

Zamčeno
joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Portál - Přihlášení do hry

Příspěvek od joshlukas » Po 2. Črc 2012, 11:19

Existují dvě možnosti se přihlásit do her.

Přihlášení přes portál:
Jdi na stránku http://cz.upjers.com/ a vyplň v menu nahoře políčka k přihlášení. Zadej tvé údaje (uživatelské jméno a heslo které sis při registraci v portálu zadal/a). Pak se dostaneš na tvé portálové stránky, kde máš přehled tvých her a kde si můžeš změnit heslo a tvou emailovou adresu. Samozřejmě si i zde můžeš otevřít účet ve hrách, které ještě nehraješ. Jednou importované hry do portálu se již nedají z portálu odstranit (Import platí jen pro starší hry - Kapi Hospital, Zelené Impérium, My Free Farm, Upologus a My Free Zoo). Všechny nové hry jsou automaticky spojené s portálem a také se nedají z portálu odstranit.

U všech nových her platí: Není zapotřebí registrace, když už máš portálový účet (takže když už jsi registrovaný/á v nových hrách, které jsou automaticky spojené s portálem). Zde stačí do přihlášení zadat tvé portálové údaje. Nový účet hry se ti automaticky vytvoří. Tyto a všechny další nové hry jsou automaticky spojené s portálem:

My Little Farmies
My Fantastic Park
Garbage Garage
KapiFarm
Secret Relict
11Legends

Obrázek

Přihlášení přes hlavní stránku hry:
Jdi na stránku hry (v tomto případě na http://www.zeleneimperium.cz). Když máš hru importovanou v portále, tak klikni na červený symbol Upjers a zadej tvé údaje (uživatelské jméno a heslo které sis při registraci zadal/a). K přihlášení platí v tomto případě vždy tvé portálové údaje.
Obrázek
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Zamčeno

Vrátit se na “Často kladené otázky”