Sběrač rarit

V tomto fóru se můžou poradit hráči, které nenašli dostatečnou odpověď na jejich otázku v často kladených otázek!

Moderátor: bartrand

k-y-s-l-i-k

Sběrač rarit

Příspěvekod k-y-s-l-i-k » So 10. Led 2015, 06:59

Všiml jsem si, že u Sběrače rarit jsou v nabídce i semínka kaktusů. Konkrétně na S2 je Bighead a Echino... Nevím kdy se to tam objevilo, ale plánuje se třeba někdy obnova nabídky na jiné semena? Mám některé úkoly na semínka splněné a tím pádem další běžně nemůžu získat a takto bych rád pokračoval v jejich pěstování a využívání bonusů... Díky

sous

Re: Sběrač rarit

Příspěvekod sous » Ne 11. Led 2015, 02:11

k-y-s-l-i-k napsal:Všiml jsem si, že u Sběrače rarit jsou v nabídce i semínka kaktusů. Konkrétně na S2 je Bighead a Echino... Nevím kdy se to tam objevilo, ale plánuje se třeba někdy obnova nabídky na jiné semena? Mám některé úkoly na semínka splněné a tím pádem další běžně nemůžu získat a takto bych rád pokračoval v jejich pěstování a využívání bonusů... Díky

Semínka k prodeji byla vždycky-jen aby jsi u něj mohl dané semínko neomezeně koupit,musíš mít splněné všechny questy od daného semínka--- a jestli se nemýlím tak v některé fázi plnění,budeš moci u rariťáka semínko koupit,ale jen omezený počet a bohužel je to dávno co jsem toto plnila,takže přesně nevím kdy.

Dám příklad:
ECHIO
po semínku získáš jako odměnu za splněný quest číslo 1,5,9,14 a 20.
dejme tomu že po splnění 10questu budeš moci koupit 20 semínek(za prvé nevím přesně od kdy a kolik)
a po splnění posledního 24 questu už si budeš moci u rariťáka koupit semínek kolik se ti zlíbí--cena jednoho semene je 22 000zt nebo 1mince-ber v potaz že čím cennější semínko tím je dražší
ZI-S2 sous level 23 gilda: U Střechuláků-ALA Kaštan
MFF- sous level 48-klub: šikulovéstřechuláci
Uptasia - peziki level 31

Vrátit se na “Tipy pro začátečníky a nápověda”